ikona phone
Sekretariat
telefony, e-mail
81 464-17-00
509 062 250
info@smczuby.pl
ikona clock
Godziny przyjęć
Poniedziałek
7.30 - 16.30
Wt, Śr, Czw.
7.30 - 14.30
ikona home
Siedziba
ul. Watykańska 6
20-538 Lublin

Zobacz nasz facebook

STREFA MIESZKAŃCA

Spółdzielnia Mieszkaniowa SM CzubyOsiedla pełne zieleni SM CzubyNowoczesne budownictwo SM CzubyEkologiczne place zabaw dla dzieci w SM Czuby

Uchwała Nr 12/2016 z dnia 17.03.2016 r RPN Osiedla Ruta

UCHWAŁA NR 12/2016
Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta”
Spółdzielni Mieszkaniowej „CZUBY” w Lublinie
z dnia 17.03.2016 r.

w sprawie: ustawienia znaku „zakaz postoju” z tabliczka „nie dotyczy mieszańców budynku ul. Stokrotki 7”

Rada Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta” Spółdzielni Mieszkaniowej „CZUBY” w Lublinie, działając na podstawie § 4 ust. 11 Regulaminu Rad Przedstawicieli Nieruchomości Osiedli i zasad ich wynagradzania, ustala co następuje:

§ 1

Rada Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta” po zapoznaniu się z wnioskiem Tomasza Targońskiego zam. przy ul. Stokrotki 7/27 w Lublinie – przekazanego Radzie przez Zarząd Sp-ni – dotyczącego oznakowania dojazdu do budynku przy ul. Stokrotki 7 i przyległych do dojazdu zatok miejsc parkingowych postanawia negatywnie rozpatrzyć przedmiotowy wniosek z uwagi na:
– remont drogi wewnętrznej (dojazd) wraz z przyległymi miejscami parkingowymi został sfinansowany w znacznej części przez wszystkich mieszkańców osiedla „Ruta”.
– wprowadzenie zakazu korzystania z nieruchomości wspólnej przez pozostałych właścicieli nieruchomości 4-budynkowej, tj. z Bud. przy ul. Stokrotki 1, 3, 5, naruszyłoby ich prawa własności wynikające z posiadania wyodrębnionych lokali mieszkalnych w tej nieruchomości.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w trybie określonym w § 21 ust. 5 Regulaminu Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla.

Sekretarz
Rady Przedstawicieli Nieruchomości
Osiedla „Ruta”

Barbara Rupczewska

Przewodniczący
Rady Przedstawicieli Nieruchomości
Osiedla „Ruta”

Zbigniew Gontarz

[accordion-themepoints]
<<wstecz
Top
Copyrigth © Spółdzielnia Mieszkaniowa "SM Czuby" w Lublinie