ikona phone
ikona home
ul. Watykańska 6
20-538 Lublin
ikona clock
Pon. 7.30-16.30
Wt, Śr, Czw. 7.30-14.30
Pt. 7.30-12.30
Spółdzielnia Mieszkaniowa SM CzubyOsiedla pełne zieleni SM CzubyNowoczesne budownictwo SM CzubyEkologiczne place zabaw dla dzieci w SM Czuby

Uchwała Nr 7/2014 z dnia 10.04.2014 r. RPN Osiedla Ruta

UCHWAŁA NR 7/2014
Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta”
Spółdzielni Mieszkaniowej „CZUBY” w Lublinie
z dnia 10.04.2014 r.

w sprawie: informowania mieszkańców osiedla „RUTA” o decyzjach Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta” podejmowanych w formie uchwał.

Rada Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta” Spółdzielni Mieszkaniowej CZUBY w Lublinie, działając na podstawie § 4 ust.13 Regulaminu Rad Przedstawicieli Nieruchomości Osiedli i zasad ich wynagradzania, ustala co następuje:

§ 1

– mając na celu informowanie mieszkańców osiedla „Ruta” o swoich decyzjach podejmowanych w formie uchwał – postanawia o dodatkowym umieszczeniu na stronie internetowej Spółdzielni Mieszkaniowej CZUBY treści uchwał podjętych na posiedzeniach Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta” z wyjątkiem uchwał dotyczących spraw, których zakaz ujawniania wynika z powszechnie obowiązujących przepisów.

§ 2

Rada Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta” nie wyraża zgody na umieszczanie na stronie internetowej Spółdzielni Mieszkaniowej CZUBY w Lublinie protokołów z posiedzeń Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla RUTA.

§ 3

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w trybie określonym w § 21 ust. 5 Regulaminu Rad Przedstawicieli Nieruchomości Osiedli i zasad ich wynagradzania.

 

 

Sekretarz
Rady Przedstawicieli Nieruchomości
Osiedla „Ruta”

Barbara Rupczewska

Przewodniczący
Rady Przedstawicieli Nieruchomości
Osiedla „Ruta”

Zbigniew Gontarz

Print Friendly, PDF & Email
[accordion-themepoints]
<<wstecz
Top
Copyrigth © Spółdzielnia Mieszkaniowa "SM Czuby" w Lublinie