ikona phone
Sekretariat
telefony, e-mail
81 464-17-00
725 538 608
info@smczuby.pl
ikona clock
Godziny przyjęć
Poniedziałek
7.30 - 16.30
Wt, Śr, Czw.
7.30 - 14.30
ikona home
Adres
ul. Watykańska 6
20-538 Lublin

Zobacz nasz facebook

STREFA MIESZKAŃCA

Spółdzielnia Mieszkaniowa SM CzubyOsiedla pełne zieleni SM CzubyNowoczesne budownictwo SM CzubyEkologiczne place zabaw dla dzieci w SM Czuby

Uchwała Nr 5/2014 z dnia 27.03.2014 r. RPN Osiedla Ruta

UCHWAŁA NR 5/2014
Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta”
Spółdzielni Mieszkaniowej „CZUBY” w Lublinie
z dnia 27.03.2014 r.

w sprawie: sprzątania klatach schodowych przez firmę zewnętrzną wytypowaną w przetargu.
Rada Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta” Spółdzielni Mieszkaniowej CZUBY w Lublinie, działając na podstawie § 4 ust. 3 i 13 Regulaminu Rad Przedstawicieli Nieruchomości Osiedli i zasad ich wynagradzania, ustala co następuje:

§ 1

  1. Rada Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta”, działając na podstawie § 19 ust.2 Regulaminu Porządku Domowego obowiązującego w osiedlach Spółdzielni Mieszkaniowej „Czuby” w Lublinie postanawia o zlecaniu sprzątania klatek schodowych w budynkach osiedla Ruta na pisemny wniosek właścicieli lokali w danej klatce schodowej.
  2. Sprzątanie takich klatek schodowych wykonywać będzie firma zewnętrzna wybrana w przetargu przeprowadzonym według zasad obowiązujących w Spółdzielni.
  3. Warunkiem wykonywania sprzątania klatki schodowej przez firmę zewnętrzną jest złożenie wniosku przez większość właścicieli lokali w danej klatki schodowej, tj. stanowiących co najmniej 51%.
  4. Właścicielom lokali korzystającym z takiej usługi zwiększona zostanie miesięczna opłata eksploatacyjna poprzez wprowadzenie dodatkowej pozycji opłat.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w trybie określonym w § 21 ust. 5 Regulaminu Rad Przedstawicieli Nieruchomości Osiedli i zasad ich wynagradzania.

 

 

Sekretarz
Rady Przedstawicieli Nieruchomości
Osiedla „Ruta”

Barbara Rupczewska

Przewodniczący
Rady Przedstawicieli Nieruchomości
Osiedla „Ruta”

Zbigniew Gontarz

[accordion-themepoints]
<<wstecz
Top
Copyrigth © Spółdzielnia Mieszkaniowa "SM Czuby" w Lublinie