ikona phone
ikona home
ul. Watykańska 6
20-538 Lublin
ikona clock
Pon. 7.30-16.30
Wt, Śr, Czw. 7.30-14.30
Pt. 7.30-12.30
Spółdzielnia Mieszkaniowa SM CzubyOsiedla pełne zieleni SM CzubyNowoczesne budownictwo SM CzubyEkologiczne place zabaw dla dzieci w SM Czuby

Uchwała Nr 05 / 2012 z dnia 16.02.2012 r. RPN Osiedla Ruta

UCHWAŁA NR 05/2012
Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „RUTA”
Spółdzielni Mieszkaniowej „CZUBY” w Lublinie
z dnia 16.02. 2012 r.

w sprawie: wymiany wodomierzy w osiedlu „Ruta”

Rada Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta” Spółdzielni Mieszkaniowej „CZUBY”
w Lublinie, działając na podstawie § 4 ust. 3 Regulaminu Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla S.M. „Czuby” w Lublinie, ustala co następuje:

§ 1

W związku z koniecznością legalizacji, względnie wymiany wodomierzy w osiedlu „Ruta” – zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 7 stycznia 2008 r. w sprawie prawnej kontroli metrologicznej przyrządów pomiarowych – Rada Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta” postanawia o podjęciu w 2012 r. działań zmierzających do wymiany wszystkich wodomierzy w osiedlu „Ruta” na nowe wodomierze o zdalnym odczycie.

W związku z tym Rada kieruje sprawę do Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi w celu przygotowania sposobu realizacji i sfinansowania tego zadania ze środków finansowych funduszu remontowego ogólnoosiedlowego. Przygotowane stanowisko Komisja przedstawi Radzie Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta” w celu uchwalenia odpowiedniej korekty planu gospodarczego osiedla „Ruta” na 2012 r.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w trybie określonym w § 21 ust. 5 Regulaminu Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla

Sekretarz
Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta”

Barbara Rupczewska

Przewodniczący
Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta”

Zbigniew Gontarz

Print Friendly, PDF & Email
[accordion-themepoints]
<<wstecz
Top
Copyrigth © Spółdzielnia Mieszkaniowa "SM Czuby" w Lublinie