UCHWAŁA NR 20/07/2023

Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Łęgi”
Spółdzielni Mieszkaniowej „Czuby” w Lublinie
z dnia 26.07.2023 r.

Działając na podstawie §103b Statutu Spółdzielni ,,Czuby” w Lublinie uchwala się co następuje:

§ 1

Rada Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla ,,Łęgi” upoważnia Administrację Osiedla ,,Łęgi” do:

– wykonywania bieżących i nieplanowanych drobnych remontów z funduszy remontowych poszczególnych nieruchomości – po uprzednim uzgodnieniu z Przedstawicielem Nieruchomości, której taki remont dotyczy.
– zakupu ze środków funduszy remontowych poszczególnych nieruchomości niezbędnych materiałów budowlanych, które zostaną wykorzystane na danej nieruchomości przez konserwatorów osiedla do wykonania przez nich wymaganych remontów.

§ 2

Wartość drobnych remontów oraz koszt zakupu materiałów budowlanych winna wynosić nie więcej niż po 5 000,00zł.

§ 3

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Z-ca Przewodniczącej R.P.N.

/Michał Kołczewski/

Przewodnicząca R.P.N

/Danuta Przybyś-Ziemba/

Data opublikowania: 09:28, 1 września 2023

Kategorie: 2023

x

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Czuby” w Lublinie informuje, iż została uruchomiona aplikacja Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (e-BOK).

Osoby zainteresowane uzyskaniem dostępu do ww. aplikacji mogą zgłaszać się wg harmonogramu:

W celu uzyskania dostępu niezbędne jest złożenie formularza wniosku (Wniosek o wydanie loginu i hasła z klauzulą).

Formularz należy wydrukować, wypełnić oraz czytelnie i własnoręcznie lub elektronicznie podpisać. Skan takiego wniosku lub wniosek podpisany elektronicznie należy przesłać na adres [email protected].

Wniosek o dostęp do systemu e-BOK może być również złożony osobiście za potwierdzeniem tożsamości (w siedzibie Spółdzielni przy ul. Watykańskiej 6 w Lublinie, pok. 34).

Wszelkie pytania i wątpliwości w tej sprawie należy kierować na adres [email protected] lub telefonicznie pod nr 81 464 17 27.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Czuby” w Lublinie