ikona phone
Sekretariat
telefony, e-mail
81 464-17-00
509 062 250
info@smczuby.pl
ikona clock
Godziny przyjęć
Poniedziałek
7.30 - 16.30
Wt, Śr, Czw.
7.30 - 14.30
ikona home
Siedziba
ul. Watykańska 6
20-538 Lublin

Zobacz nasz facebook

STREFA MIESZKAŃCA

Spółdzielnia Mieszkaniowa SM CzubyOsiedla pełne zieleni SM CzubyNowoczesne budownictwo SM CzubyEkologiczne place zabaw dla dzieci w SM Czuby

Osiedle „Skarpa”- informacja nr 1

Lublin, dnia 29.09.2011 r.

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „CZUBY”
ADMINISTRACJA OSIEDLA „SKARPA”
ul. Przytulna 4, 20-534 Lublin
tel. 81 527 28 82

INFORMACJA

Administracja os. Skarpa informuje, że niżej wymienione ulice i pasy przy drogowe są własnością Gminy Lublin i w związku z tym ich konserwacja i remonty wykonywane są przez Zarząd Dróg i Mostów lub Wydział Gospodarowania Mieniem Urzędu Miejskiego w Lublinie.

  1. Ulica Romantyczna – na całej długości od ul. Jana Pawła II do ul. Nadbystrzyckiej łącznie z pasami przy drogowymi, na które składają się pasy zieleni i alejki usytuowane wzdłuż ulicy.
  2. Sięgacz od ul. Romantycznej w kierunku parkingu przy budynku przy ul. Romantycznej 15 wraz z alejką usytuowaną wzdłuż ogrodzenia starej szkoły.
  3. Ulica Radości – na całej długości od ul. Sympatycznej do ul. Romantycznej łącznie z pasami przy drogowymi, na które składają się pasy zieleni i alejki usytuowane wzdłuż ulicy.
  4. Ulica Gościnna – od ulicy Radości w kierunku przedszkola usytuowanego za budynkiem przy ul. Gościnnej 15 łącznie z pasami przy drogowymi, na które składają się pasy zieleni i alejki usytuowane wzdłuż ulicy.
  5. Ulica Przytulna – od ul. Romantycznej w kierunku budynku przy ul. Przytulnej 4 (adm os. Skarpa) wraz z pasami zieleni usytuowanymi wzdłuż ulicy.
  6. Ulica Uśmiechu – od ul. Romantycznej w kierunku przedszkola w osiedlu domków jednorodzinnych wraz z pasami przy drogowymi, na które składają się pasy zieleni i alejki usytuowane wzdłuż ulicy.
  7. Aleja Młodości – na całej długości od ul. Romantycznej wzdłuż południowego ogrodzenia szkoły podstawowej nr 28 do ul. Radości i od ul. Radości przed ALDIKIEM w kierunku ul. Filaretów (na wiadukt).
  8. Aleja Marzeń – od Alei Młodości (od placu przed Aldikem), przez ul. Romantyczną w kierunku zejścia do ul. Jana Pawła II wraz z pasami zieleni biegnącymi wzdłuż alei.
[accordion-themepoints]
<<wstecz
Top
Copyrigth © Spółdzielnia Mieszkaniowa "SM Czuby" w Lublinie