ikona phone
ikona home
ul. Watykańska 6
20-538 Lublin
ikona clock
Pon. 7.30-16.30
Wt, Śr, Czw. 7.30-14.30
Pt. 7.30-12.30
Spółdzielnia Mieszkaniowa SM CzubyOsiedla pełne zieleni SM CzubyNowoczesne budownictwo SM CzubyEkologiczne place zabaw dla dzieci w SM Czuby

RPNO Ruta

Rada Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta”

kadencja w latach: 2019-2022

 

  1. Przewodniczący Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla Ruta” – Zbigniew Gontarz
  2. Z-ca Przewodniczącego Rady Przedstawicieli Nieruchomości – Mirosław Firlej
  3. Sekretarz Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta” – Barbara Rupczewska
  4. Przewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi – Urszula Ćwiklińska
  5. Przewodnicząca Komisji Społeczno –Wychowawczej – Andrzej Kopyciński
  6. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej – Elżbieta Janiak
  7. Bielecki Stanisław – członek
  8. Gębal Andrzej – członek
  9. Jaremek Dariusz – członek
  10. Buda Tomasz – członek
  11. Kopyciński Andrzej – członek
  12. Kulik Maria – członek
  13. Łukasiewicz Alicja – członek
  14. Pacek Jarosław – członek
  15. Okoń Zbigniew – członek
  16. Wójtowicz Bożena – członek
  17. Socha Andrzej – członek
  18. Kruczoń Władysława – członek

 

Skład Komisji Rewizyjnej

  1. Elżbieta Janiak – Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
  2. Andrzej Kopyciński – członek
  3. Zbigniew Okoń – członek
  4. Andrzej Socha – członek
  5. Jarosław Pacek – członek
  6. Stanisław Bielecki – członek
  7. Ryszard Rossa – członek
  8. Władysława Kruczoń – członek
  9. Maria Kulik – członek

Skład Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi

  1. Urszula Ćwiklińska – Przewodnicząca Komisji GZM
  2. Dariusz Jaremek – członek
  3. Tomasz Buda – członek
  4. Bożena Wójtowicz – członek
  5. Alicja Łukasiewicz – członek
  6. Elżbieta Janiak – członek
  7. Barbara Rupczewska – członek
  8. Zbigniew Gontarz – członek

Skład Komisji Kulturalno- Oświatowej

  1. Andrzej Kopyciński – Przewodniczący Komisji Kulturalno-Oświatowej
  2. Maria Kulik – członek
  3. Władysława Kruczoń – członek
  4. Mirosław Firlej – członek
  5. Andrzej Gębal – członek
  6. Bożena Wójtowicz – członek
  7. Alicja Łukasiewicz – członek
  8. Dariusz Jaremek – członek
  9. Tomasz Buda – członek

 

Print Friendly, PDF & Email
[accordion-themepoints]
<<wstecz
Top
Copyrigth © Spółdzielnia Mieszkaniowa "SM Czuby" w Lublinie