ikona phone
Sekretariat
telefony, e-mail
81 464-17-00
725 538 608
info@smczuby.pl
ikona clock
Godziny przyjęć
Poniedziałek
7.30 - 16.30
Wt, Śr, Czw.
7.30 - 14.30
ikona home
Adres
ul. Watykańska 6
20-538 Lublin

Zobacz nasz facebook

STREFA MIESZKAŃCA

Spółdzielnia Mieszkaniowa SM CzubyOsiedla pełne zieleni SM CzubyNowoczesne budownictwo SM CzubyEkologiczne place zabaw dla dzieci w SM Czuby

RPNO Ruta


RADA  PRZEDSTAWICIELI  NIERUCHOMOŚCI  OSIEDLA  „RUTA”

Spółdzielni Mieszkaniowej „Czuby” w Lublinie”
Kadencja 2022-2025

 

Skład Rady

1. Przewodniczący Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla Ruta”- Urszula Ćwiklińska
2. Z-ca Przewodniczącego Rady Przedstawicieli Nieruchomości – Andrzej Gębal
3. Sekretarz Rady Przedstawicieli Nieruchomości Osiedla „Ruta” – Maria Małgorzata Kulik
4. Przewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi – Mirosław Firlej
5. Przewodnicząca Komisji Kulturalno – Oświatowej – Bożena Wójtowicz
6. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej – Elżbieta Janiak
7. Banaszkiewicz Andrzej – członek
8. Bielecki Stanisław – członek
9. Okoń Zbigniew – członek
10. Pacek Jarosław – członek
11. Magoś Kamil – członek
12. Turowski Marek – członek
13. Kruczoń Władysława – członek
14. Dejner Tomasz – członek
15. Kopyciński Andrzej – członek
16. Nalepa Stefan – członek
17. Fidut Waldemar – członek
18. Socha Andrzej – członek
19. Jakubowski Marek – członek

 

Skład Komisji Rewizyjnej

1. Janiak Elżbieta – Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
2. Bielecki Stanisław – członek
3. Andrzej Socha – członek
4. Okoń Zbigniew – członek
5. Ćwiklińska Urszula – członek
6. Magoś Kamil – członek
7. Kruczoń Władysława – członek
8. Turowski Marek – członek

 

Skład Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi

1. Firlej Mirosław – Przewodnicząca Komisji GZM

2. Janiak Elżbieta – członek
3. Gębal Andrzej – członek
4. Kulik Maria Małgorzata – członek
5. Magoś Kamil – członek
6. Wójtowicz Bożena – członek
7. Banaszkiewicz Andrzej – członek
8. Pacek Jarosław – członek

 

Skład Komisji Kulturalno- Oświatowej

1. Bożena Wójtowicz – Przewodnicząca Komisji Kulturalno-Oświatowej
2. Nalepa Stefan – członek
3. Kruczoń Władysława – członek
4. Firlej Mirosław – członek
5. Kulik Maria Małgorzata – członek
6. Pacek Jarosław – członek
7. Gębal Andrzej – członek

[accordion-themepoints]
<<wstecz
Top
Copyrigth © Spółdzielnia Mieszkaniowa "SM Czuby" w Lublinie