ikona phone
ikona home
ul. Watykańska 6
20-538 Lublin
ikona clock
Pon. 7.30-16.30
Wt, Śr, Czw. 7.30-14.30
Pt. 7.30-12.30
Spółdzielnia Mieszkaniowa SM CzubyOsiedla pełne zieleni SM CzubyNowoczesne budownictwo SM CzubyEkologiczne place zabaw dla dzieci w SM Czuby

Sprzedaż drewna pozyskanego z wycinki drzew lub drzew wyłamanych przez wiatr podczas niedawnej burzy

 

INFORMACJA

   Zarząd SM Czuby uprzejmie informuje, że drewno pozyskane z wycinki drzew lub drzew wyłamanych przez wiatr podczas burzy można nabyć w Spółdzielni w cenie 70 zł brutto za 1 m3. Cena została ustalona na poziomie 50% średniej ceny sprzedaży drewna opałowego w Lasach Państwowych.
Zainteresowane osoby mogą zgłosić się do poszczególnych administracji osiedli w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Wichura, która przeszła ostatnio przez osiedla Spółdzielni wyłamała ok. 150 drzew.
Niektóre były chore, spróchniałe lub uschnięte a część z nich to duże zdrowe drzewa. Uprzątnięcie gałęzi i pni wymaga dużego zaangażowania pracowników a także firm specjalistycznych z odpowiednim wyposażeniem w maszyny, narzędzia i środki transportu.
Firma wykonująca usługę cięcia gałęzi i pni, uprząta teren i zabiera drewno – pomniejszając koszt usługi.

Gałęzie obcinane przez pracowników administracji są uprzątane do kontenerów i sukcesywnie wywożone przez firmy sprzątające odpady komunalne.

Pozostałe drewno (o średnicy pow. 14 cm) zgromadzone w miarę możliwości w miejscach wyznaczonych przez administracje osiedli – przeznaczone jest do sprzedaży.

Zarząd SM Czuby

Lublin, dn. 25.08.2021r.

Print Friendly, PDF & Email
[accordion-themepoints]
<<wstecz
Top
Copyrigth © Spółdzielnia Mieszkaniowa "SM Czuby" w Lublinie