Spółdzielnia Mieszkaniowa „ Czuby” w Lublinie poszukuje kandydata na stanowisko:

 KONSERWATOR – HYDRAULIK

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wykonywanie prac montażowych i remontowych instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i grzewczych,
  • Konserwacja instalacji grzewczych i urządzeń wodociągowo-kanalizacyjnych znajdujących się w budynkach i na terenie osiedla,
  • Usuwanie awarii występujących na terenie osiedla.

NASZE WYMAGANIA

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracach związanych z konserwacją oraz zapewnieniem ciągłości funkcjonowania urządzeń, węzłów, a także instalacji sieci cieplnych, gazowych i wodno-kanalizacyjnych,
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność i rzetelność.
  • Mile widziane:
    * Czynne prawo jazdy kat. B,
    * Wykształcenie kierunkowe (zawodowe lub średnie techniczne),

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Prywatne ubezpieczenie grupowe,
  • Świadczenia socjalne,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Pracę od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o osobiste doręczenie lub przysłanie CV oraz listu motywacyjnego
wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „SM Czuby” w Lublinie
Ul. Watykańska 6, 20-538 Lublin

tel. 724 406 408
mail: [email protected]

Data opublikowania: 10:24, 10 lipca 2024

Kategorie: Oferty pracyOgłoszenia