Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czuby” w Lublinie zatrudni inspektora ds. technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programu do kosztorysowania + pakietu Office
  • umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • pozytywne nastawienie do pracy w zespole,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wyników i zaangażowania,
  • stałe godziny pracy,
  • pełny etat

Termin przesyłania aplikacji do 31.01.2024 r.

Podstawowe obowiązki pracownika to:

  1. Współpraca z Administracjami Osiedli w zakresie:
    * przeprowadzania kontroli okresowej obiektów i urządzeń co najmniej raz w roku w okresie wiosennym,
    * przeprowadzania przeglądów roboczych i zabiegów konserwacyjnych związanych z przygotowaniem obiektów i urządzeń do okresu zimowego,
    * kontroli stanu sprawności technicznej i wartości użytkowej obiektów co najmniej raz na 5 lat.
  2. Współudział w opracowywaniu dokumentacji projektowej, sprawowanie nadzoru nad remontami głównymi i modernizacjami zasobów mieszkaniowych i mienia Spółdzielni.
  3. Udział w odbiorach prac remontowych.
  4. Nadzorowanie przyjmowania obiektów do eksploatacji, prowadzenie rejestru usterek i wad technologicznych, przeprowadzania przeglądów w okresie rękojmi i rozliczania ich terminowego i prawidłowego usuwania.
  5. Prowadzenie ewidencji zasobów mieszkaniowych Spółdzielni, terenów osiedlowych, miejsc parkingowych, obiektów i lokali stanowiących mienie Spółdzielni.
  6. Opracowywanie planów remontów mienia Spółdzielni.
  7. Organizowanie przetargów na roboty remontowe w osiedlach.

Osoby zainteresowane udziałem w obecnym i kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim cv klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię Mieszkaniową Czuby w Lublinie przy ul. Watykańskiej 6 zawartych w cv na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji.
Oświadczam, że zapoznałem/am się i zrozumiałem/am treść zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przysługujących mi w związku z tym praw. Oświadczam, że zgodę wyrażam dobrowolnie.”

Aplikacje kandydatów przesyłać należy  na adres mailowy [email protected] lub dostarczyć do pokoju 33 (I piętro) w Sp-ni
ul. Watykańska 6, w godzinach urzędowania tj. pn. 7:00 – 17:00, wt.-czw. 7:00 – 15:00, pt. 7:00 – 13:00.
Dodatkowych informacji udzielamy pod nr telefonu 81 464 17 25 lub 724 406 408.

Zgodnie z art. 13 RODO Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czuby” w Lublinie informuje że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czuby” w Lublinie, ul. Watykańska 6,
  2. Inspektorem danych osobowych w SM „Czuby” jest Pan Jan Zawada adres mailowy: [email protected]
  3. CV kandydatów nie rozpatrzone w konkretnym procesie rekrutacji będzie przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji,
  4. Po tym okresie dane osobowe będą usuwane oraz nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
  5. Aplikacji nie odsyłamy.
  6. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  7. Kandydatom przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie pozostające bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody nastąpi przez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]
  8. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
  9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
  10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
  11. Podane przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu aktualnej i przyszłych rekrutacji
  12. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu aktualnej rekrutacji jak i w celu przyszłych rekrutacji , na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO,

Data opublikowania: 08:21, 15 listopada 2023

Kategorie: Oferty pracyOgłoszenia