Zapraszamy Mieszkańców do Domów Kultury SM Czuby

Na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej Czuby w Lublinie działają cztery domy kultury.

Każdy z domów kultury ma szeroką ofertę dla wszystkich grup wiekowych ale też każdy ma swoją specyfikę, unikatowe formy zajęć. Słowem – jest w czym wybierać. Wszyscy mieszkańcy mogą u nas rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Już trzylatki mogą tańczyć w balecie lub uczęszczać do Ogniska Przedszkolnego oraz brać udział w zajęciach plastycznych. Starszym dzieciom polecamy taniec, zajęcia w pracowni plastycznej, modelarni, majsterkowanie i naukę gry na instrumentach.

Atrakcyjne są również zajęcia teatralne, wokalno – instrumentalne, rękodzieło artystyczne dla chętnych w różnym wieku albowiem odkrywanie talentów i ich dalsze szlifowanie to jedno z zadań domów kultury. Zależy nam też aby starsi mieszkańcy naszej spółdzielni do nas zaglądali. Oferujemy udział w sekcjach malarskich, tańca towarzyskiego, warsztatach pisania ikon, witraży, mozaiki, zespole akordeonistów, spotkaniach w Klubach Seniora.

Mamy też szeroką ofertę spotkań mających na celu dbałość o zdrowie. Są to grupy aerobiku, siłownia i karate.
Pełna ofertę kół zainteresowań i innych warsztatów, wydarzeń artystycznych można znaleźć na stronach internetowych placówek i na Facebooku.

Zbliżająca się Akcja Zima w naszych domach kultury jak zwykle dostarczy niezapomnianych wrażeń dzieciom, które nie mogły wyjechać na zimowiska z różnych przyczyn. Planujemy wycieczki, wyjścia do teatru i kina, warsztaty artystyczne, ciekawe spotkania, dużo zajęć ruchowych, zabaw i konkursów oraz, jak pogoda pozwoli, rekreację na świeżym powietrzu.

Z końcem roku ponownie złożyliśmy wnioski w konkursie na dotacje miejskie w ramach programu „Dzielnice Kultury” aby pozyskać środki na poszerzenie ofert naszych placówek.

Zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą spędzić czas wolny twórczo i w miłej atmosferze, gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Cieszymy się, że Państwo chętnie odwiedzają nasze placówki i postaramy się żeby nasza oferta w przyszłym roku była równie bogata i atrakcyjna.

Zarząd SM „Czuby”

Lublin 07.12.2016 r.

Data opublikowania: 14:59, 23 grudnia 2016

Kategorie: Archiwum