Szanowni Mieszkańcy!

Przyszło nam żyć w trudnych warunkach epidemiologicznych.
Ogłoszony na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii oraz działania wymuszone przepisami określonymi przez Sanepid spowodowały wprowadzenie przez SM Czuby zmiany w organizacji pracy.

Podjęte działania organizacyjne w trosce o dobro mieszkańców i pracowników spowodowały pewne utrudnienia w kontaktach bezpośrednich ze Spółdzielnią.
Podczas gdy inne lubelskie spółdzielnie mieszkaniowe w związku ze zwiększającą się liczbą zachorowań na koronawirusa (COVID19) wstrzymały do odwołania bezpośrednią obsługę interesantów, SM Czuby wciąż prowadzi obsługę interesantów w poniedziałek od 12 do – 16.30, środę od 7 do – 12.00, czwartek od 12 do  – 14.30.
Ponadto mieszkańcy codziennie, w godzinach urzędowania spółdzielni (poniedziałek 7 do 17.00, wtorek – czwartek 7 do 15.00, piątek 7 do 13.00) mogą kontaktować się z pracownikami telefonicznie, drogą mailową, przekazywać korespondencję do skrzynek umieszczonych w administracjach i zarządzie spółdzielni.

Sytuacja finansowa spółdzielni jest stabilna pomimo ograniczenia lub całkowitego zamknięcie lokali użytkowych funkcjonujących w naszych zasobach, a także podejmowanych przez Zarząd, na wniosek użytkowników decyzji o zmniejszeniu wysokości opłat czynszowych na czas ograniczenia lub nieprowadzenia działalności.
Pomimo tych trudności SM Czuby terminowo reguluje wszelkie zobowiązania. Po dziewięciu miesiącach, zadłużenie wobec spółdzielni zmniejszyło się o 150 tys. złotych.

Wiele osób zwłaszcza starszych znalazło się w trudnej sytuacji, wymagającej wsparcia w życiu codziennym. Starajmy się wzajemnie wspierać, choćby życzliwym słowem. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są szczególnie wyjątkowe. Spędźmy je w gronie najbliższych, zapewniając wzajemne bezpieczeństwo i miłą atmosferę.

Zarząd SM Czuby

 

Data opublikowania: 12:20, 17 grudnia 2020

Kategorie: ArchiwumInformator