ikona phone
Sekretariat
telefony, e-mail
81 464-17-00
725 538 608
info@smczuby.pl
ikona clock
Godziny przyjęć
Poniedziałek
7.30 - 16.30
Wt, Śr, Czw.
7.30 - 14.30
ikona home
Adres
ul. Watykańska 6
20-538 Lublin

Zobacz nasz facebook

STREFA MIESZKAŃCA

Spółdzielnia Mieszkaniowa SM CzubyOsiedla pełne zieleni SM CzubyNowoczesne budownictwo SM CzubyEkologiczne place zabaw dla dzieci w SM Czuby

Os. Łęgi 2013-04 Realizacja projektu „Zielone płuca Osiedla”

Zielone płuca Osiedla ,,Łęgi”

W dniu 04.09.2012 r. mieszkańcy Osiedla ,,Łęgi” wspólnie z Zarządem Spółdzielni i pracownikami Administracji przy udziale pracowników firmy Coca-Cola wzięli udział w akcji wspólnego sadzenia drzew i krzewów na terenie osiedla.

Środki finansowe na ten cel Osiedle otrzymało od firmy Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. z którą to wspólnie opracowano założenia i pozyskano środki na realizację tego zadania pod nazwą ,,Zielone płuca Osiedla”.

Projekt ten zakładał zaprojektowanie miejsc stwarzających wrażenie naturalnych enklaw zieleni, wkomponowanych w architekturę osiedla.

Zaprojektowane tereny mają za zadanie umożliwienie odpoczynku seniorom na łonie natury, dzieciom stworzenie miejsc do zabawy a także odgrywać będą ważną rolę ze względów ekologicznych a także umożliwiły integrację wielopokoleniową mieszkańców osiedla.

Do prac przy wykonaniu projektu włączeni zostali wszyscy chętni, niezależnie od wieku, począwszy od dzieci szkolnych a skończywszy na osobach starszych, emerytach i rencistach.

Galeria zdjęć

[accordion-themepoints]
<<wstecz
Top
Copyrigth © Spółdzielnia Mieszkaniowa "SM Czuby" w Lublinie