ikona phone
ikona home
ul. Watykańska 6
20-538 Lublin
ikona clock
Pon 7.30-17.00
Wt-Czw 7.30-15.00
Pt 7.30-13.00
Spółdzielnia Mieszkaniowa SM CzubyOsiedla pełne zieleni SM CzubyNowoczesne budownictwo SM CzubyEkologiczne place zabaw dla dzieci w SM Czuby

Drodzy Państwo

informator68

DRODZY PAŃSTWO !!!

   Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Czuby w Lublinie dziękuje Państwu za udział w walnym zgromadzeniu. Dziękuje Państwu za zastosowanie się do apelu o nieudzielanie pełnomocnictw do udziału i głosowania na częściach walnego zgromadzenia osobom obcym, niezwiązanym z naszą Spółdzielnią, zamieszkałym poza naszą dzielnicą i w innych miastach.

Członkowie spółdzielni w br. pełnomocnictwa udzielali członkom rodziny lub najbliższym sąsiadom. Ilość udzielonych pełnomocnictw znacznie zmalała z 699 w roku ubiegłym, do 241 w bieżącym roku.

Pełnomocnicy nie zostali zobowiązani do głosowania na walnym zgromadzeniu wszystkiego na “nie”, głosowali zgodnie z własną oceną prezentowanych sprawozdań, koncentrowali uwagę na wynikach ekonomicznych spółdzielni, osiedla i nieruchomości, w której zamieszkują.

Aktywnie uczestniczyli w dyskusji o planowanych remontach w swoich nieruchomościach i w osiedlu, o inwestycjach wykonywanych w ramach budżetu obywatelskiego i tych przewidzianych do realizacji przez innych inwestorów.

Znacznie zwiększyła się ilość członków spółdzielni biorących udział w walnym zgromadzeniu.

[accordion-themepoints]
<<wstecz
Top
Copyrigth © Spółdzielnia Mieszkaniowa "SM Czuby" w Lublinie