ikona phone
ikona home
ul. Watykańska 6
20-538 Lublin
ikona clock
Pon 7.30-17.00
Wt-Czw 7.30-15.00
Pt 7.30-13.00
Spółdzielnia Mieszkaniowa SM Czuby Osiedla pełne zieleni SM Czuby Nowoczesne budownictwo SM Czuby Ekologiczne place zabaw dla dzieci w SM Czuby

Grup Członkowskich

H A R M O N O G R A M
zebrań i podział członków SM „Czuby” na grupy członkowskie – 2010 rok

 

Lp.

Nazwa ulic

Ilość
Członków
w grupie

Ilość man-
datów przedsta-
wicieli

Ilość
man-
datów
na czł. RN

Ilość czł.
Rady
Osiedla

Termin i miejsce zebrania

1.
„Skarpa”

I. Gościnna 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15
Radości 10, 12, 14

518

5

1

3

04.05.10 g. 17:30
Dom Akcji Katolickiej

II. Sympatyczna 1, 2, 3, 4, 8, 10, 12, 14, 16
Radości 2, 4

588

5

1

3

05.05.10 g. 17:30
Dom Akcji Katolickiej

III. Fantastyczna 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21

596

5

1

4

06.05.10 g. 17:30
Dom Akcji Katolickiej

IV. Radości 1, 3, 5, 9, 11
Romantyczna 9, 15, 17, 19

422

4

1

2

07.05.10 g. 17:30
Dom Akcji Katolickiej

V. Przedwiośnie 1, 2, 3, 7
Romantyczna 6, 8, 10, 12

535

5

1

3

10.05.10 g. 17:30
Dom Akcji Katolickiej

2.
Niska
Skarpa

Przytulna, Gościnna,
Uśmiechu, Szczęśliwa

37

1

1

7

19.04.10 g. 17:30
Zarząd Spółdzielni

3.
„Ruta”

I. Różana 12, 14, 16, 18, 20, 22
Dziewanny 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14

669

6

1

4

26.04.10 g. 17:30
Dom Akcji Katolickiej

II. Watykańska 6, 8, 10
Różana 7
Jutrzenki 10,
Jana Pawła II 9

568

5

1

3

27.04.10 g. 17:30
Dom Akcji Katolickiej

III. Różana 1, 3, 17, 21, 27
Sasankowa 1, 3, 4, 5, 8

577

5

1

4

28.04.10 g. 17:30
Dom Akcji Katolickiej

IV. Stokrotki 1, 3, 5, 7, 8
Różana 6
Dziewanny 11, 13, 15

592

5

1

4

29.04.10 g. 17:30
Dom Akcji Katolickiej

4.
„Łęgi”

I. Tymiankowa, Bociania

649

6

1

5

20.04.10 g. 17:30
Dom Kultury „Łęgi”

II. Tatarakowa, Wiklinowa

562

5

1

5

21.04.10 g. 17:30
Dom Kultury „Łęgi”

III. Biedronki, Kaczeńcowa

626

6

1

5

22.04.10 g. 17:30
Dom Kultury „Łęgi”

5.
„Błonie”

I. Rycerska 5
Kawaleryjska 2, 4, 6, 8, 14, 16, 18, 20, 4 A

473

4

1

4

12.04.10 g. 17:30,
Dom Kultury „Błonie”

II. Rycerska 2, 4, 6, 8
Dragonów 3, 3 B, 14
Szaserów 1, 9, 11
Ułanów 10

475

4

1

5

13.04.10 g. 17:30,
Dom Kultury „Błonie”

III. Ułanów 14, 16, 22
Husarska 2, 6, 8
Hetmańska 6, 8, 10, 12, 14, 16

680

6

1

6

14.04.10 g. 17:30,
Dom Kultury „Błonie”

6.
„Widok”

I. Szmaragdowa 4, 16, 30, 34, 36, 46

611

6

1

4

15.04.10 g. 17:30,
Szkoła Podstawowa Nr 51

II. Bursztynowa 17, 19, 21, 23, 24, 25, 29, 29 A, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 41
Topazowa 4, 6

931

9

1

7

16.04.10 g. 17:30,
Szkoła Podstawowa Nr 51

7.
„Poręba”

Bursztynowa 1, 1C, 3, 6, 8, 10, 12, 14
Szafirowa 3, 5
Turkusowa 1, 3
Perłowa 4, 8
Agatowa 12, 14, 16, 18

1325

13

2

11

23.04.10 g. 17:30,
Szkoła Podstawowa Nr 51

8.
Człon-
kowie oczekujący

262

2

1

19.04.10 g. 17:30
Zarząd Spółdzielni

 

image_pdfimage_print
[accordion-themepoints]
<<wstecz
Top
Copyrigth © Spółdzielnia Mieszkaniowa "SM Czuby" w Lublinie